Start Blog Co nowego? Moto dżungla – Łączymy ludzi zmotoryzowanych z biznesem.
Moto dżungla – Łączymy ludzi zmotoryzowanych z biznesem.

Moto dżungla – Łączymy ludzi zmotoryzowanych z biznesem.

Już w pierwotnych założeniach tworzenia i rozwoju naszej platformy, moto dżungla miała być miejscem w sieci, które połączy cały świat automotive. Będąc bardziej precyzyjnym – ludzi poszukujących konkretnych usług, produktów i rozwiązań ze światem biznesu – z  przedsiębiorcami, którzy to takie usługi i rozwiązania oferują. Wszystko to z poziomu jednej domeny, jednego konta w serwisie oraz jednej, szybkiej i zaawansowanej wyszukiwarki.

Jak moto dżungla łączy świat automotive?

Należy pamiętać, że naszą społeczność tworzą zarówno osoby poszukujące usług i przedmiotów jak również i przedsiębiorcy, którzy sukcesywnie tworzą i rozszerzają bazę moto dżungli. Jedni i drudzy mogą komunikować się ze sobą za pomocą wewnętrznego czatu na stronie. Jedni i drudzy otrzymują inne narzędzia oraz inne możliwości na w serwisie.

Użytkownicy korzystają z serwisu bezpłatnie i mogą to rozbić nawet bez zakładania konta. Warto pamiętać jednak, że brak konta ogranicza im możliwości angażowania się we wszelkie interakcje z innymi użytkownikami. Założenie bezpłatnego konta daje szereg możliwości takich jak na przykład: dodawanie ogłoszeń do obserwowanych, lub bezpośredni kontakt czy to właśnie z przedsiębiorcami czy też innymi użytkownikami wewnątrz serwisu, za pomocą czatu.

MotoJungle.pl od strony przedsiębiorcy

Przedsiębiorcy chcący dodać ogłoszenia swojego biznesu lub oferowanych przez siebie usług muszą w tym celu założyć bezpłatne konto. Otrzymują tym samym dostęp do narzędzi opisanych powyżej, ale zyskują również możliwość śledzenia efektywności swoich ogłoszeń. Każdy ma możliwość wypromować i wyróżnić swoje ogłoszenie na tle innych, na przykład w wynikach wyszukiwania. Można to zrobić wybierając jeden z kilku przygotowanych i zdefiniowanych pakietów ogłoszeń. W podstawowym bezpłatnym pakiecie ilość ogłoszeń jakie można dodać jest ograniczona. Udostępniamy natomiast możliwość rozszerzenia pakietu bezpłatnego o opcje z wyższą ilością ogłoszeń i dodatkowych korzyści.

Tak więc z jednej strony mamy biznes, któremu dajemy możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów. Po drugiej stronie stoją użytkownicy, którzy są idealnym odbiorcą oferowanych usług. Nie oszukujmy się, na MotoJungle.pl nikt nie trafia przez przypadek.

Więcej o naszej misji znajdziesz na stronie o nas – zapraszamy!

Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zespół MotoJungle.pl

MotoJungle.pl - motoryzacyjny portal ogłoszeniowy. Kup wszystko. Sprzedaj wszystko. Znajdź wykonawcę usług. Rozwijaj swój biznes.

stripe-motojungle
© 2023 MotoJungle.pl Powered by Why So? Sp. z o.o.